En Ucuz SSL Sertifikaları

Google’da Yükselin, Güvenliğinizi Garanti Altına Alın!

 • Hızlı Kurulum, %100 Tarayıcı Desteği
 • Güçlü Şifreleme, Tüm Bankalarla Uyumlu
 • Google Sıralamasında Yükselme Avantajı
Hemen İncele
Satın Al SSL Nasıl Kurulur SSL Nedir? SSL SEO İlişkisi SSL Karşılaştırma En Ucuz SSL

SSL Nasıl Kurulur?

SSL Sertifikaları müşterilerinizin şifreleri, kredi kartları ve kimlik bilgileri de dahil olmak üzere kişisel verilerin korunması. SSL sertifikası alma online iş müşterinizin güvenini artırmak için en kolay yoludur.

  Bir internet adrresine SSL sertifikası tanımlamak için öncelikle CSR kodları oluşturulmalıdır.

  CSR (Certificate Signing Request) bilgisini nasıl oluştururum ?
    Apache Mod SSL
    Microsoft IIS 7.x,8.X
    WHM Cpanel
    Plesk Panel
    Tüm platformlarda CSR oluşturmayla ilgili detaylı bilgilere (İngilizce) buradan ulaşabilirsiniz.
CSR (Certificate Signing Request) oluşturulmasında önemli noktalar
  Sertifikasyonun ilk aşaması CSR oluşturulmasıdır.Bu işlem server tarafında kullanılan web server yazılımına göre değişmektedir. Eğer web sitenizin barındırılmasını bir Internet Servis sağlayıcısı(Hosting firması) üzerinde yapıyorsanız,bu firma size sertifikasyon için gereken CSR bilgisini ulaştıracaktır.
CSR bilgisi oluşturmadan önce bilinmesi gereken önemli noktalar
   Belirttiğiniz bilgilerin hiç birinde parantez içerisindeki karakterler yer almamalıdır. ( ! @ # $ % ^ * ( ) ~ ? > < & / \ )
   Common Name bilgisi güvenli alan olarak kullanmak istediğiniz alan adı ile aynı olmalıdır eğer CSR talebinizi domain.com şeklinde yaptıysanız,daha sonra secure.domain.com şeklinde güvenli alan oluşturamazsınız.Yada talebinizi secure.domain.com şeklinde yapmış iseniz güvenli alanınızı domain.com altında kullanamazsınız.Bunun için CSR bilgisini oluşturmadan önce kararınızı iyi vermeniz,ve alanları doğru doldurmanız gerekmektedir.
SSL Alındığında Yapılması Gerekenler
   CSR kodları oluşturulur. destek@izhost.com adresine iletilir.
   SSL kurulacak domain adına admin@domainadi.com şeklinde mail hesabı açılacak. Buraya sertifikanın aktif olması için onay maili gelir.
   Bu işlemlerin ardından isimtescil tarafından size csr kodlarınıza karşılık gelen sertifikanız iletilir. Gelen sertifikayı sitenize yüklediğinizde işleminiz biter.
CSR Doğruluğu Kontrolü

CSR kodunuzu görüntülemek veya doğruluğunu kontrol etmek için buraya tıklayıp tıklayıp CSR kodunuzu yapıştırarak kontrol edebilirsiniz.

UYARI

CSR kodları oluşturduktan sonra kesinlikle silinmemesi gerekir. Çünkü csr kodlarına karşılık üretilen sertifika her csr üretildiğinde değişir. SSL Paketlerinin bir kısmında sertifikayı yeniden üretmek ücretlidir.

SSL Sertifikasının Avantajları

SSL Sertifikasının web sitenize, online ödeme sisteminizin güvenliğine ve arama motorlarındaki sıralamanıza katacağı değerler, rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar.

Google Sıralamanızı Yükseltir

Sitenizin Veri Trafiğini Şifreler

SEO Destekli, Mobil Uyumlu Yapıya Sahiptir

Tüm Banka ve Sanal Poslarla Uyumludur