Marka Tescil

Fikirlerinizi Koruma Altına Alın!

tpe logo

Marka sahibi olmak size ne kazandırır?

Ürün, hizmet ve ticari faaliyetinizi taklit edilme risklerinden korur.

Kurumsal itibarınızı yükselterek rekabette öne geçmenizi sağlar.

Benzer bir markanın piyasaya çıkmasına itiraz edebilme hakkı ve önceliği verir.

Tabela, basılı ve dijital yayımlar başta olmak üzere her konuda size yasal güvence sağlar

Lisans verebilme veya Franchising yoluyla başkalarına kiralama olanağı sağlar

COM.TR gibi kurumsal alan adlarında faaliyet yürütme yetkisi kazandırır.

Sık Sorulan Sorular

Disk ve Trafik oranları Türkiye'de barındırılan bir hizmet için çok yüksek. Yanlış mı görüyorum?
Hayır yanlış görmüyorsunuz. Sitede belirtilen disk ve trafik limitleri gerçek limitlerdir. İsimtescil Bulut Altyapısını kullanmaktadır ve gücünü bu altyapıdan almaktadır.
Paketimde istediğim her türlü içeriği barındırabilir miyim?
Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olan, zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz. Barındırma hizmetimiz ile birlikte sunulan disk alanı sadece web sitesinin kendi içeriği olmak zorundadır. Bunun dışında herhangi bir yedekleme amaçlı kullanım yapılamaz, dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.
Farklı bir yerde barındırdığım web sitemi web hosting paketime taşıyabilir misiniz?
We are ableSunmakta olduğumuz hizmetin sorunsuz olması birinci hedefimiz. Bu nedenle dilerseniz farklı bir yerde barındırdığınız sitenizi sorunsuz olarak hosting paketinize ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz. Bu hizmet için ücretsiz taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet için %100 taşıma garantisi verilememektedir. Detaylar için müşteri temsilcimiz ile görüşmenizi tavsiye ederiz.
Kurumsal bir firmayız ve daha detaylı bir hizmete ihtiyacımız var.
Canlı destek ya da iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirseniz kurumsal servisler satış temsilcimiz size hemen ulaşabilir ve sistem mühendislerimiz ile birlikte size özel çözümü oluşturabiliriz.
Trafik limitlerinin yüksek olmasına istinaden soruyorum. Sunucularınız nerede barındırılıyor?
Tüm sunucularımız Türkiye'de Türk Telekom Gayrettepe Veri Merkezinde barındırılmaktadır. Sunucularımız Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahiptir. Sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.