IzDNS Cloud DNS

%100 Uptime ile Hızlı ve Güvenli Dns Hizmeti

Hemen İncele

Sınırsız ve Ölçülendirilmeyen DDoS Koruması

Kuruluşunuzu, DNS'nize karşı DDoS saldırılarının maliyetlerinden ve stresinden kurtarın. IzDNS Yönetilen DNS ile, DNS tabanlı DDoS saldırılarına karşı sınırsız ve ölçülmemiş saldırılardan koruma elde edersiniz. Ağ kapasitemiz yüksek boyutlu saldırılarıla karşı güvenle korunmasının temellerinde dünya üzerine dağıtılmış alt yapısı yatmaktadır.

Tek Tıkla DNSSEC

IzDNS Yönetilen DNS, kullanıcılarınızı DNS kayıtlarınızı sahtekarlığa veya ele geçirebilecek saldırılarına karşı korumak için yerleşik DNSSEC ile birlikte gelir. DNSSEC, DNS arama işleminin her düzeyine ek bir güvenlik katmanı ekler. En iyi bölüm - DNSSEC'i tek bir butona tıklayarak kolayca kurabilir yada kaldırabilir siniz.


7/24 Teknik Destek ile Kolay Yapılandırma

DNS'yi kolaylaştırıyoruz. Tüm alanlarınız, İnternet mülklerinizin nerede barındırıldığına bakılmaksızın kullanıcı dostu arayüzümüz veya bir API aracılığıyla yönetilebilir. Terraform entegrasyonu DNS yönetimini ve yapılandırmasını daha da otomatik hale getirir.

7/24 telefon ve e-posta desteği ile özel çözümler ve alanında uzman mühendislerimiz den destek alabilir siniz- sıfır kayıt kesintisi ile DNS kayıtlarının yerleşik ve yapılandırılmasına yardımcı oluyoruz.

Global veya Yerel Yük Dengeleme

IzDNS Yük Dengeleme ile, trafiği sağlıksız kaynaklardan uzaklaştırarak ve dinamik olarak en uygun ve boşta sunucu havuzlarına dağıtarak gecikmeyi azaltabilir ve uygulama kullanılabilirliğini artırabilirsiniz. Yük dengeleme çözümümüz IzDNS’in küresel Anycast ağından yararlanır ve HTTP (S) 'den TCP ve UDP'ye kadar tüm protokolleri destekler.

IzDNS Cloud DNS